ČERNÁ LISTINA

Zde uvádíme firmy či jednotlivce, kteří u nás zboží nezaplatili nebo cíleně šíří pomluvy za účelem hospodářského poškození firmy. Cílem této listiny není kohokoliv poškodit, ale varovat před nimi ostatní, že se mohou dostat do stejné situace. Černá listina je iniciována nekalým jednáním a pomluvami Josefa Ladry s cílem trvale poškozovat hospodářský chod firmy. Jeho iniciativa nekalého jednání je také uvedena v příslušném odstavci. Předpokladem je, že tuto Černou listinu bude možné za nějaký čas odstranit a považovat ji za nedorozumění zde uvedených.


 • Anonym "DUK" alias Lubomír Morávek z Úpice, resp. z České Skalice - dlužník s internetovými výpady.
  Pokračující nekalé nehorázné výmysly s pomluvami, šířené žoviálním L. Morávkem z Úpice i v r. 2008, jsou nehoráznou lží jemu vlastní.
 • Josef Ladra z Prahy - závistivý astro-grázl*, štváč a lhář z ČAS jaký nemá obdoby, řadu let skrývající se svými výpady za svou anonymitu Psion byl odhalen. Jeho prováděné grázloviny neznají mezí. Po několikanásobných nočních výpadech proti mě a mojí rodině a to i po 2. hod. ráno o jeho zrůdnosti vypovídá to, když prohlásil, že nepřestane pokud neskončím na hřbitově nebo v blázinci.
 • Pavel Marek z Hradce Králové - exhibicionista z ČAS, např. z porno-erotického pořadu " Peříčko", šířící pomluvy s výpady a poškozováním práv. Spolu s Josefem Ladrou se mstí různými prostředky šířením různých lží a pomluv, včetně jejich zaštítění ČASem.
 • MUDr. Libor Němec z Výčap - zloděj a podvodník alias "elbi" s mindrákem méněcennosti a závisti, provádějící internetové výpady s cílem poškozování práv, šíření pomluv a vyvolávání nepřátelské atmosféry.
 • Jan Ebr dříve Jan Verfl, alias "honza42", redaktor časopisu Astropis, - zamindrákovaný závistivý astro-grázl* a pokrytec s provádějícími neustálými verbálními a veřejnými internetovými výpady s cílem poškozování.
 • Pavel Karas - závistivý astro-grázl* píšící své výpady jako anonym s krytím "paulie z malého města" s mindrákem ohrožení a méněcennosti s cílem poškozovat a vyvolávat nepřátelskou atmosféru byl odhalen jako Pavel Karas z Příboru, student Masarykovy univerzity, redaktor IAN, APO a demostrátor brněnské hvězdárny.

 • * činnost osob mající v povaze potřebu z různých důvodů poškozovat a napadat po internetu a vyvolávat tak nepřátelství v astronomii.

  *Informace o zamindrákovanci jménem Martin Myslivec z Hradce Králové s nepřekonatelnou pifkou, který lže jako když tiskne, jsou zde uvedeny koncem září 2009, ne dříve a to po jeho dalších neustále pokračujících veřejných výpadech z r. 2008. Kdy bylo zjištěno jeho uveřejňování torz různých výpadu ze serveru ČAS České astronomické společnosti ve spolupráci s grázlem J. Ladrou a M. Myslivcovým veřejným šířením polopravd a dalších lži s jeho výmysly, které si účelově přizpůsobil k obrazu svému s cílem poškozování. A to i přesto, že byl dříve několikrát požádán a vyzván, aby se svými hajzlárnami a sviňárnami a jakýmikoliv výpady přestal.

  V návaznosti na tyto nekalosti spekulanta a zaminrákovance M. Myslivce dne 12.10.2009 zavolal z tel. čísla 224226937 těsně po 13 hod. ulevující si zamindrákovanec. Představil se fiktivně jako Kamarád s tím, že mě upozorňuje, že se připravuje stejný lynč na serveru ČAS České astronomické společnosti jako v r. 2008 a bez vysvětlení položil telefon. Tedy lynč jako započal J. Ladra i v r. 2008 s následným uveřejňováním smazaných příspěvků a se stejným odkazováním od M. Myslivce, včetně stálého uveřejňování kálení kolektivního člena ČAS České astronomické společnosti. Následně dne 5.11.2009 volal ve 12 hod. z tel. čísla 724715144 člověk, který se představil jako Čížek a začal: "Hele ty hajzle,.. " v ten moment jsem položil telefon a dle dalšího zjištění tel. č. 724715144 patří L. Morávkovi. Uvedené je ukázka zamindrákovaných závistivých jedinců české astronomie v mezinárodním roku astronomie. • K stálým výpadům některých jedinců na internetu zabývajících se amatérskou astronomií:

  Před několika lety mi napsal jeden zákazník k bulvárním výpadům na fóru Jana Zábranského z Rokycan, nyní provozovaném na serveru (ČAS) České astronomické společnosti, citováno:

  "To co jsem se v te diskuzi docetl je takova sbirka zhovadilosti, ze to boli. Puvodne jsem tam chtel pripsat nejakou hodne sprostou reakci, ale kdyz jsem si prohledl profily tech nejagresivnejsich uzivatelu, zjistil jsem, ze jsou to smradi kolem 20 let. Tam opravdu nema cenu nejak reagovat. Nejsem z tech co by nekam donaseli, ale to co jsem se tam docetl mne opravdu vytocilo."

  Bohužel skutečnost co se týká věku těch lidí dávající přednost grázlovství a dacanství, a to i některých členů (ČAS) České astronomické společnosti, provádějících cílené nekalé internetové výpady, je již dnes zcela jiná a o to je to horší. Je to veliká škoda vzhledem k některým hodnotným odborným příspěvkům. Ukázkovými příklady ....

  Je neskutečné jak si ventiluje své mindráky neustálými verbálními a veřejnými internetovými výpady a jakou zamindrákovanou závistí trpí grázl a pokrytec "honza42" alias Jan Ebr, dříve Jan Verfl, redaktor časopisu Astropis, že jak v r. 2007 tak i v r. 2008 vytrvale provádí veřejné napadaní. A pak ještě soukromě oznamuje se slovy, že se stále na černé listině nenašel, tak že zkouší přeposlat svůj e-mail z loňskeho podzimu s oznámením, že je to stále ale on Jan Ebr, rozený Verfl, Praha 4. Podobně jeho známý závistivý a zamindrákovaný grázl "paci" alias Jan Pacák z Pražské pobočky ČAS, České astronomické společnosti, provádějící záměrné nekalé a účelové poškozování prodeje s dalšími výmysly v návaznosti jako spolupracovník prodeje Jana Zahajského s ekonomickým propojením s ČAS a ve spojení s J. Ladrou. Skvěle vymyšleno, ulevit si na serveru astro.cz veřejnými nekalými dacanskými výpady různých zamindrákovaných jedinců astronomické obce, kde jsou pak smazány, aby byly uveřejněny někde jinde. Stejně tak činí ve spojení s J. Ladrou, zamindrákovaný pokrytec a velký lhář jako když tiskne Martin Myslivec z Hradce Králové alias MMys s veřejnými výpady a jím šířených výmyslů, lží a pomluv, kdy skutečnosti ve své zamindrákovanosti si přizpůsobuje jen k obrazu svému s cílem poškozování. Pozadu nejsou ani veřejné výpady pokrytce a zamindrákovance Martina Černického rovněž člena ČAS.


  Pro mnohé je s podivem kam až dokáže dojít zlo a extrémní lidská závist a pifka jednoho z moderatorů fóra hostovaného na serveru (ČAS) České astronomické společnosti, dlužníka L. Morávka alias DUK. Oznamuje-li, že považuje inzerci firmy v hvězdářské ročence za špinavost a když tam není, že nemusí již ročenku ničit, jen stvrzuje jeho skutečné a účelové zájmy a záměry. Jeho doslovný text je k dispozici u jeho kolegy moderátora. Jeho další účelové konání a porušování a nerespektování autorských práv jen dokladuje jemu vlastní grázlovství a dacanství.

  Zhovadilé jednání J. Koukala, ved. AK hvězdárny Kroměříž
  Jak uvedl i jeden pisatel o J. Koukalovi: "Nicméně nekalosti provádí dál, a proto Vás žádám, abyste na webu onu informaci doplnil. Neudivuje mne, že visí u Vás na černé listině...Koukalovi bych toho moc nedovolil a naopak bych se postaral o jeho vyhození."
  Uvedeno se souhlasem pisatele včetně plné podpory bývalých členů astrokroužku v Kroměříži.
  připravováno - k dacanství a grázlovinám zamindrákovaného Jakuba Koukala alias Algol 77, včetně k jím cíleně šířeným výmyslům k Koukalově babce, o které nevím, že existuje, a dalším výmyslům, totálním lžím a pomluvám s jeho úmyslem neustáleho poškozování.
  Závistivý M. Augustýn - Myzer a P. Ďuriš - Pavúk, nehorázné lži, výmysly a pomluvy šířené P. Ďurišem - exemplární ukázka slepičího myšlení s korunovaným jednáním jejich společného tzv. přítele Miroslava Petříčka - mpe z Brna - a výtvorů tohoto tria přátel - kamarádů.

  Jako výrobce astronomické techniky jsem zařazen u jednoho zahraničního výrobce astronomické techniky z USA do kategorie desítek autorizovaných prodejců, která není nikde uveřejňována. Z toho vyplývají také mé povinnosti v dodržování dealerských podmínek, kde jedna z nich je, že jako autorizovaný prodejce zařazený v této kategorii nesmím provádět jakoukoliv inzerci jednotlivých produktů značky na internetu. Michal Augustýn a Pavol Ďuriš jen proto, že poctivě dodržuji tyto pravidla a proto, že jsem si dovolil před lety zakoupit českou doménu korespondující s mým prodejem této značky, dostal jsem se do jejich závistivé a pomlouvačné zlovůle, kterou šíří ve svém okolí a kde mohou na internetu.

  Abych zcela vyvrátil jejich představy a ve snaze zamezení v dalším jejich šíření další pomluv a nepravd s jejich cílem "100x opakovaná lež se stává pravdou", ještě před uveřejnění dalších podrobností, zde je důkaz o mém autorizovaném dovozu zboží z transportní krabice na click .

  Přestože jsem oběma pánům již dříve poskytl veškeré informace a dal jim několikrát možnost nápravy s omluvou a vzhledem k tomu, že stále pokračují a mají potřebu uveřejňovat své výpady s cílem trvale poškozovat jakýkoliv můj prodej, dal jsem již celou záležitost k posouzení právníkům na zvážení pro zpracování soudní žaloby.

  Moje poctivost a korektnost v přístupu v prodeji je diametrálně rozdílná, na rozdíl od jejich dobrého známého a prodejce stejné značky na Slovensku, kde uvedená dealerská podmínka je obcházena tak, že jsou nabízeny výrobky přes internet přes jiné prodejce - lze dokladovat. Mohu se jen domnívat, že jejich společná snaha o navození averze a poškozování mého prodeje je i tím, že jsem si dovolil po tomto jejich známém prodejci osobně opravit několika zákazníkům, více jak desítku astronomických zrcadel, kde deklarovaný "difrakčný limit" byl zcela nevyhovující.

  Je mi velmi líto, že tito pánové se navenek vůči ostatním chovají přátelsky a ve skutečnosti si rádi jako správní pokrytci potřebují na mě ulevit a to veřejně přes internet. Vůbec nejhorší na veřejné komunikaci Pavola Ďuriše, vyplývající z jeho zákeřné a závistivé povahy, je to, že mimo šíření nehorázných lží, pomluv a nadávek, nechal v omylu ostatní, např. M. Bareše z Plzně, který veřejně napsal v tom významu, že jsem to dokonce ukradl a pokud to tak není, že se zrovna omlouvá. To je opravdu úroveň inteligence komunikace hodna jen bulváru. Pro jistotu si nejdřív do někoho kopnout a současně se hned omlouvat, co kdyby to bylo špatně. I když se mi M. Bareš soukromě omluvil až z mojí iniciativy. Neučinil tak však ve vhodný okamžik veřejně a tak další a další lidé na Ďurišovu lež nabalují další a další a eskalují ji až do výmyslů a představ některých zamindrákovaných jedinců.

  Je neúnosné, aby v dnešní době, mi jakýsi Pavol Ďuriš ze Slovenska s jakýmsi právem ještě nevyzrálého myšlení, který neživí mne ani moji rodinu, začal přikazovat a diktovat a měl mi dovolovat, co si smím koupit a co smím prodávat. Je to stejné přirovnání jako by mu někdo přikazoval: "také topánky nesmieš mať", "ten dom si nesmie kupovať", "na taký zájazd nesmie ísť, to si nesmie kúpiť". Nebo, že by měl někdo cizí z venku rozebírat Ďurišovi např. problémy roboty v maxmedia.sk a přikazovat mu, čo by mal a čo by nemal.

  Kdo chce bít, hůl si vždy najde, stejně jako si našel a to zcela záměrně a s nekalými úmysly M. Augustýn a P. Ďuriš.

  Již v 8. měsíci 2006 obdržel M. Augustýn e-mail s tímto textem:
  "Je mi velmi líto, ale bohužel dealerské podmínky v mé kategorii výrobce, které jsou ostatně stejné i pro slovenského prodejce, mi nedovolují více informací na internetu. S tímto byl seznámen i p. Ďuriš, který tuto informaci záměrně ignoruje a uvádí jen to, jak by mě co nejvíce poškodil."

  Veřejné tvrzení Michala Augustýna o nevědomosti tohoto faktu po více jak jednom roce jen dokazuje jeho úroveň klamstva s dalšími nekalými úmysly a uváděnými výmysly. Jen sliepoči mozog grázla Michala Augustýna může veřejně vyprodukovat to, zavolal-li mu někdo a položil telefon, že to muselo být ode mne. Nelze se divit jaké si vytváří své nepřátele, má-li takové způsoby zavistivého napadání přes internet.

  Informace pro zakazníky napravující lež - klamstvo, co započali veřejně šířit závistivci a grázlové amatérští astronomové M. Augustýn a P. Ďuriš ze Slovenska:
  "Veškerý prodej okulárů provedený v minulém i současném století od uvedeného výrobce byl vždy autorizovaný a byl proveden dovozem přímo od mateřské firmy. Z toho plynou práva zákazníků, kde veškerá jejich práva jsou nedotčena. Zpochybňování legálnosti autorizovaného prodeje, extra závistivými grázly P. Ďurišem a M. Augustýnem a společného podraznického jednání jejich dalšího tzv. přítele a vymýšlení jakýchsi nesmyslů, je nehoráznost jaká nemá v astronomické obci obdoby. V jejich hlavě zafixovana pifka již jen nasvědčuje, a to je mi velmi líto, jakou skrytou závistivou povahou tito amatérští astronomové disponují.


  Snad, aby si P. Ďuriš konečně uvědomil, jaké veřejné výpady na internetu započal psát a kdy i osobní komunikaci vedl s veřejně uvedeným odkazem na firemní e-mail STUDIO MAX MEDIA SK, s.r.o. palo@maxmedia.sk., lze chrakterizovat jeho činnost:

  Nekalé internetové výpady prováděné těžko chápajícím závistivým grázlem P. Ďurišem z STUDIO MAX MEDIA SK, s.r.o.
  Vše uvedení na pravou míru, zejména P. Ďuriš, měl a po krátkou dobu stále ještě má. A to písemně poštou na adresu právního zástupce firmy s doručením do 4.10.2007 k projednání podmínek omluvy a smazání zde uvedeného.


  Anonym "DUK" alias Lubomír Morávek - dlužník z Úpice

  Odhalen pravý důvod, proč se skrývá výpady za anonymitu a podepisuje se jen jménem "D" z e-mailové adresy duk.duk@seznam.cz.

  Aby byla dána možnost nápravy p. Morávkovi, byly informace ze dne 2.7.2006 na více jak 1 rok skryty. Vzhledem k tomu, že tuto vstřícnou možnost nevyužil a naopak započal s veřejný šířením a uváděním nepravdivých lživých údajů jsou informace odkryty. Může být varováním ostatním, jako mi již jeden zákazník napsal, jak doplatil na jeho kšeftování. Pokrytectví a žoviální výmluvnost jsou vlastnosti, na které si každý dá rád pozor.


  L. Morávek započal s internetovými výpady jako blesk z čistého nebe, kdy řadu let jsem o něm po negativní zkušenosti s ním nic neslyšel a na jeho dluhy jsem dávno zapomněl. Jeho vztek a pomluvy tedy nejsou na místě a chtěl-li se stále jen ukrývat pod anonymitou s jménem D s výpady a jeho chápaním e-mailové komunikace, je to jen jeho věcí. Firemní e-mail není používán na chatování s takovými anonymy.

  Po počátečních výpadech anonyma se jménem "D" resp. "Duk" nedalo mnoho práce zjistit o koho vlastně jde a k mému údivu bylo zjištěno, že mi dokonce dluží několik let peníze. A to jako jediný za 16 let mého prodeje a proto mi utkvěla v paměti celá anabáze s jeho jménem a jedná se o:

  Morávek L.
  552 03 Česká Skalice 46
  nynější uvedený telefon 606223099


  V létě v roce 1999 mi zavolal L. Morávek, že by potřeboval půjčit montáž na zatmění Slunce, nikoliv však koupit, že mu odešel převod a že se zná dobře s Jirkou Drbohlavem a že montáž pak vrátí. Tehdy jsem mu řekl, že žádnou montáž na půjčení nemám, pouze na prodej. Jak dobře se zná s p. Drbohlavem nyní básní na diskusním fóru. Pak si objednal zboží na Městský úřad, 552 03 Česká Skalice, že to údajně má domluveno se starostou. Dne 8.9. 1999 byla tedy separátně zaslána faktura a zboží odesláno na dobírku a doklady o tomto existují. Když peníze 3 týdny nešly, telefonicky jsem zjistil, že starosta ani tajemník o ničem nevěděli a ani se žádným L. Morávkem nejednali a napsali mi dne 28.9.1999:

  Věc: Vrácení faktury.

  Městský úřad v České Skalici vrací Vaši fakturu ze dne 8.9.1999. Žádné zboží jsme si u Vaší firmy oficiálně neobjednali.
  podepsán Tomáš Hubka tajemník MěU.

  Obrovské štěstí bylo, že zásilka byla tehdy zaslána na dobírku a nebylo tak nutné ještě dolovat peníze zpět od L. Morávka. Když se po 1 měsíci zásilka vrátila se zbožím zpět, po tel. domluvě mě pak L. Morávek požádal o zaslání faktury na jeho adresu, že to nechá zaplatit a abych zboží zaslal. Na faktuře bylo uvedeno:

  1 ks Digitální kamera PS 39 v.č.13397 5 998,- Kč
  1 ks Redukce ATC RCD 1 280,- Kč
  1 ks Katalogový ceník ATC 5/99 30,- Kč
  Zasilatelné ( balné 25,- Kč + poštovné 76,- Kč) 101,- Kč
  Doplatek za 1. zaslání (poštovné na dobírku 114,- Kč + poplatek za vrácení 54,- Kč) 168,- Kč
  Celkem 6 577,- Kč


  Čekal jsem tedy až bude zboží zaplaceno, abych zásilku již podruhé odeslal. Málokdy lze sice narazit na podvodníky, ale již mám své zkušenosti a měl jsem vážnou předtuchu, že bych mohl přijít o peníze. Bohužel uvedené zboží nikdy zaplaceno nebylo a tak po dalších telefonických domluvách, kdy ještě sliboval L. Morávek hory doly, nezaplatil nikdy nic, mu byl dne 3. 11. 1999 zaslán dopis s textem:

  Vážený pane,
  žádám Vás o zaslání originálu faktury vystavené na CCD kameru a příslušenství, kterou jste mi slíbil vrátit. Současně Vás žádám o zaplacení částky vynaložených nákladů spojených se zasláním zásilky zboží, které jste si závazně objednal dle přiloženého dokladu v celkové částce 214,- Kč. Jedná se o:
  1. zaslání zásilky - poštovné na dobírku 114,- Kč
  2. poplatek za vrácení zásilky 54,- Kč
  3. Katalogový ceník ATC 5/1999 30,- Kč
  4. poštovné za katalogový ceník 16,- Kč
  Složenku na zaplacení přikládám. Vyhověl jsem Vám ve všem, co jste požadoval a doufám, že nyní tak učiníte i Vy. Děkuji. S pozdravem, můj podpis a adresa firmy.


  L. Morávek fakturu zpět nikdy nezaslal a dodnes nic nezaplatil i přes několikeré další urgence a jeho sliby, mi tedy stále dluží peníze 214,- Kč. Po jeho různých výmluvách na telefonu, že je na práci v Německu a pak, že to hned zaplatí apod., jsem nakonec vše vzdal. Až ve 3. měsíci r. 2006 mi napsal jako anonym z e-mailové adresy: duk.duk@seznam.cz a asi velmi dobře věděl proč jako anonym. Různé podvodníky a podrazáky si velmi dobře pamatuji a jistě se obával, že by se pod pravým jménem připomněl. V e-mailu uváděl, že má zájem o okuláry ATC f8KP, f13P a f32K, v provedení 1 1/4" Barlow 2x 1 1/4" a prosil informaci o délce dodací lhůty a cenách. Na konci e-mailu bylo uvedeno: Děkuji předem. S pozdravem *D*

  Tedy zcela beze jména, asi velmi dobře věděl komu dluží peníze a komu píše. S anonymy nikdy nekomunikuji a byla mu však dána možnost po sdělení jména a adresy, že mu bude odpovězeno na jeho dotaz. Nikdy však tak neučinil. Zajímavostí je, že přesně jím uvedené okuláry včetně Barlow začal nabízet o pár týdnů později k prodeji. Pro pořádek je nutno uvést, že L. Morávek toto zboží nikdy u výrobce nezakoupil a jedná se o jím zakoupené zboží z druhé ruky. Uvádí-li opak, jde o lživost jemu vlastní. Logicky vzato, každý pochopí, že bylo-li mu prodáno, evidovaný dluh by mu byl odečten a informace o jeho dluhu by neexistovala. Vždy vyhovuji zákazníkům a pokud mi někdo napíše, že má zájem o zboží, nebo chce znát jen ceny kvůli prodeji, nedělám žádné rozdíly. Jsem vždy pro přímé a korektní jednání a je samozřejmostí, že každému odpovím a vždy je mou snahou zákazníkům maximálně vyhovět. Bohužel firemní e-mail nelze používat k chatování s anonymy a tak anonym Duk se cítí dotčen a snaží se mstít pomluvami a výpady na internetu a činil by i nadále.

  To co nyní anonym Duk rozpoutal zase kolem kolimátoru: http://web.quick.cz/atc-astro/Laser/index.html

  je pro člověka s běžnou inteligencí těžko pochopitelné. Na stránkách je v textu jasně uvedeno:
  "I přes velkou spokojenost mnoha uživatelů byla tato nabídka tří variant v cenách 40,- Kč, 230,- Kč a 380,- Kč po několika letech zrušena z důvodu jejího veřejného hanění v jednom diskusním fóru anonymem vystupujícím pod jménem Psion (Josef Ladra), napsal: "ATC prodává sice objímku na laser (asi dle ceny pozlacenou)...".

  Nemá přece význam amatérům z dobré vůle dále nabízet potřebnou a účelnou věc, když nějaký Josef Ladra, který je ve spojení s J. Zahajským, každého veřejně nekale odrazuje a oznamuje, že je to velmi drahé. Žádný výrobce přece nemá zájem, aby zboží leželo na skladě.

  Má-li L. Morávek alias Duk problém se čtením, chápáním nebo se zobrazením, pak jeho vztek zcela není na místě a může si za to pouze jen on sám. Je mi velmi líto, že na zpracování těchto lidí vůči mě mají velkou zásluhu svou verbální iniciativou především i J. Zahajský a zejména J. Ladra a tak se není co divit, když to podobní lidé bezdůvodně přenáší dál a dál, aniž by sami věděli, jak to vlastně ve skutečnosti je.

  Vždy jsem se domníval, že astronomií se zabývají slušní a uznalí lidé. Nemohu se zbavit dojmu, že někteří lidé doslova pomluvami a výpady žijí a nutně to potřebují ke svému životu. Mě nezbývá než se bránit a L.Morávek-DUK mi na 100% potvrdil, co lze očekávat od lidí, kteří se skrývají za svojí anonymitu.

  Na L. Morávka, lze velmi lehce zjistit informace na internetu, např. zde je uvedena jen velmi malá část:

  Zde dříve uvedená část, potvrzující identitu L. Morávka s vyhledanými jeho dalšími dluhy na internetu, byla skryta ve snaze, jako již poněkolikáte, o další z pokusů vstřícných kroků.

  L. Morávkovi bylo několikrát písemně nabídnuto vymazazání z černé listiny pokud navždy přestane s internetovými výpady a pomluvami. Nikdy na tuto vstřícnou nabídku nereagoval a naopak započal s dalším dacanstvím a to i v r.2008. Bylo by možné i nadále zde ponechat detailní veřejné informace týkající se jeho osoby a jeho činnosti, včetně o jeho nadělaném 2,6 milionovém dluhu, odkrývající jeho anonymitu, které si však každý může vyhledat na internetu. Odstraněny jsou jako pokus o jeho nápravu.

  -------------------------------------------


  Je však zarážející, jak si L. Morávek nevidí do úst, kdy krátce po výpadu na mne pak napsal:

  "Bral jsem toto fórum vždy tak, že mohu být nápomocen druhému aneb opačně. Připadá mi však poslední dobou, že toto fórum někteří využívají k osobním útokům a šarvátkám. Toť asi není to správné."

  a sám přitom L. Morávek vyvolává tyto osobní útoky a šarvátky. Rozhodně nepatří mezi ty, kterým se dá cokoli věřit a co dokáží říci vždy pravdu a mylně se domnívají, že anonymita je dokáže ochránit. Mě nezbývá než se bránit jeho výpadům a podobným jiným pomluvám dostupnými zákonnými prostředky platnými v tomto státě a nyní zvážím i možnosti exekuce na jeho dluh, který nechám prověřit právníky. Jinou možnost nemám a jen jsem donucen se bránit.

  2.7.2006
  Jaromír Holubec, v.r.
  ATC, Astro Telescope Company,
  http://www.atc-astro.cz
  P.O.Box 75, Nordic Park, Seifertova 33,
  750 02 Prerov, Czech Republic, Central Europe  Všechna práva vyhrazena.

  http://www.astroforum.cz
  J. Holubec, e-mail: atc-astro@quick.cz


  Copyright by Jaromir Holubec
  Autorská práva vyhrazena,
  textová i obrazová část nesmí být bez písemného souhlasu nikde uvedena, kopírována a přenášena elektronickým a jiným způsobem
  Upozornění: platí bez výjimky pro jakýkoliv odkaz